Hydro
Sensitia

Chroń skórę w mieście!

KUP TERAZ

CHROŃ SKÓRĘ W MIEŚCIE

Aby kompleksowo zabezpieczyć swoją skórę przed smogiem, zanieczyszczeniami
i czynnikami zewnętrznymi sięgnij po 3-stopniową pielęgnację Iwostin Hydro Sensitia.

Oczyszczaj skórę

OCZYSZCZAJ

Pianka micelarna oczyści skórę z zanieczyszczeń,
a zawarty w niej 10% kompleks nawilżający ochroni
skórę przed utratą wody.

Chroń skórę

CHROŃ

Krem intensywnie nawilżający z Complexem Aktywnym Preregen® PF stworzy tarczę ochronną na skórze chroniąc ją przed zanieczyszczeniami, promieniem UV i suchym powietrzem.

Naprawiaj skórę

NAPRAWIAJ

Odżywczy krem na noc z vit. C+E ma działanie antyoksydacyjnie. Witaminy pomogą likwidować wolne rodniki i uodpornią skórę na działanie czynników zewnętrznych.

Krok 1

OCZYSZCZANIE

Oczyszczaj skórę
Micelarna pianka do mycia twarzy

Micelarna pianka do mycia twarzy

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ

Oczyszcza z zanieczyszczeń i makijażu wg 84% badanych. Daje uczucie nawilżenia, eliminuje napięcie, suchość oraz wspomaga łagodzenie podrażnień. Przywraca skórze świeżość i blask pozostawiając ją miękką i gładką.

PODWÓJNA FORMUŁA
(skuteczne oczyszczenie + intensywne nawilżenie):

Micele umożliwiają szybkie i skuteczne oczyszczenie i demakijaż.

10% kompleks składników nawilżających (m.in składniki naturalnego czynnika nawilżającego NMF, ceramidy roślinne, olej z awokado) chroni skórę przed utratą wody, zmiękczając ją, delikatnie natłuszczając oraz łagodząc podrażnienia.

KUP TERAZ
 
Krok 2

OCHRONA

Chroń skórę
Chroń skórę

Krem intensywnie nawilżający SPF15

WZMACNIA DERMO-ODPORNOŚĆ

Skutecznie koi podrażnienia i zaczerwienienia już po 1. aplikacji zmniejszając tendencję do ich ponownego powstawania.
Chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak m.in zanieczyszczenia.

INNOWACYJNE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Unikalny Complex Aktywny Preregen PF - działa na dwóch poziomach:

Tworzy tarczę ochronną na skórze minimalizując działanie czynników zewnętrznych - promieniowania UV, zanieczyszczeń i suchości powietrza.

Łagodzi podrażnienia wzmacniając działanie nawilżające i odżywcze, przez co skóra staje się odporna na spadki kondycji i wolniej się starzeje.

WITAMINA E (1%)

Wykazuje działanie antyoksydacyjne, ujędrnia i poprawia koloryt skóry.

KUP TERAZ

Odżywczy krem na noc z Vit. C+E

ODŻYWIA I NAPRAWIA

Regularnie stosowany redukuje zmarszczki zapewniając uczucie regeneracji naskórka. Ujędrnia, poprawia kondycję skóry, wygładza, uodporniając skórę na stres i zmęczenie. Skóra staje się miękka, delikatna i wypoczęta.

INTENSYWNIE NAWILŻA

Chroni przed utratą wody, łagodzi uczucie napięcia i suchości skóry. Okrywa ją "płaszczem lipidowym", chroniąc przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. W efekcie skóra jest widocznie nawilżona bez uczucia przeciążenia.

INNOWACYJNA FORMUŁA

Antyoksydacyjny kompleks witamin C+E przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu oraz podrażnieniom. Poprawia koloryt skóry, nawilża i ujędrnia.

Ceramidy roślinne odbudowują cement międzykomórkowy w warstwach rogowych skóry, poprawiają stan naskórka, chronią przed utratą wody i uodporniają skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.

KUP TERAZ
Odżywczy krem na noc z Vit. C+E
Krok 3

NAPRAWA

Naprawiaj skórę

Hydro Sensitia

Skóra w wielkim mieście wymaga
wyjątkowej pielęgnacji

Iwostin Hydro

MIEJSKIE ŻYCIE

Miejskie życie, które tak kochasz może negatywnie wpływać na Twoją skórę. Czynniki zewnętrzne, takie jak: smog, kurz, pył, promieniowanie UV, klimatyzacja, częste zmiany temperatur oraz stres przyspieszają procesy starzenia się skóry. Łatwo to zauważyć - każdego dnia skóra staje się sucha, podrażniona i traci swój naturalny blask.

Smog

SMOG

Polskie miasta należą do najbardziej zanieczyszczonych w Europie. W powietrzu znajdują się m.in pyły niskocząsteczkowe, dwutlenek siarki, tlenki azotu, metale ciężkie oraz ozon. Te często niewidoczne dla oka cząsteczki przyklejają się do skóry, osadzają w porach i uszkadzają jej "płaszcz lipidowy". W efekcie może to prowadzić do suchości, utraty jędrności, przebarwień, powstawania zmarszczek, nasilenia się trądziku i stanów zapalnych.*

Praca

PRACA

Szkodliwy wpływ środowiska na skórę może dotknąć Cię również w miejscu pracy i we własnym domu. Klimatyzacja usuwa z powietrza wilgoć wysuszając skórę. Dodatkowo, nagłe zmiany temperatur z zimnej na ciepłą i odwrotnie jeszcze bardziej ją osłabiają. Promieniowanie HEV, które emitują ekrany laptopów, komputerów oraz świetlówki, w wyniku oddziaływania na skórę powoduje zwiększone powstawanie wolnych rodników.**

Słońce

SŁOŃCE

Promieniowanie UV odpowiada za 80% zmian na skórze twarzy. Zimą promienie UVA i UVB odbijają się od budynków, szyb i śniegu znacznie szybciej docierając do skóry. W ten sposób niszczą się włókna kolagenu i elastyny prowadząc do powstawania zmarszczek. Nawet, gdy wychodzisz na krótki spacer po mieście, pamiętaj o kremie z filtrem - w tym przypadku wystarczą te z mniejszą wartością SPF.***

Niraj Mistry, Guidelines for Formulating Anti-Pollution Products, Cosmetics 2017, 4,57.

Aneta Kołaczek, Metody ochrony przed blue light (https://biotechnologia.pl/kosmetologia/metody-ochrony-przed-blue-light,17746), 2018.

Frederic Flament, Cosmet Investig Dermatol. Effect of the sun on visible clinical signs of aging in Caucasian skin, 2013, 6: 221-232.

Poznaj całą linię produktów

IWOSTIN HYDRO SENSITIA

Przejdź
IWO/MP/2020/216