Faq
Zachęcamy do zapoznania się z sekcją FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczesciej zadawane nam pytania.
 • Dlaczego w aptece nie było próbek dermokosmetyków Iwostin?

  Staramy się, aby nasze produkty były dostępne w większości aptek, jednak ze względu na duże zainteresowanie naszymi kosmetykami, jest to bardzo ciężkie. Zapewniamy jednak, że systematycznie dbamy o uzupełnianie zapasów, dlatego zachęcamy Cię do ponownego odwiedzenia aptek - w razie ewentualnych braków, możesz zwrócić się z prośbą do farmaceuty o ich sprowadzenie.

 • Czy Iwostin ma swój własny sklep online, gdzie można kupić produkty?

  Niestety nie posiadamy własnego sklepu online, ale w wielu aptekach internetowych można znaleźć nasze produkty.

 • Stosowanie kosmetyków Iwostin podczas karmienia piersią/ciąży?

  Produkty kosmetyczne Iwostin są bezpieczne i nie ma zasadniczych przeciwwskazań do ich używania, jednak w przypadku kobiet karmiących zalecana jest ostrożność, a użycie każdego produktu powinno być poparte rekomendacją lekarza.

 • Czy produkty Iwostin są testowane na zwierzętach?

  Pragniemy zapewnić, iż zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi żaden z naszych produktów nigdy nie był i oczywiście nie jest testowany na zwierzętach. Produkty te zgodnie z wytycznymi Komisji Europejskiej przed dopuszczeniem na rynek są oceniane pod względem bezpieczeństwa stosowania i skuteczności podczas testów wykonywanych na zdrowych ochotnikach.
  Także surowce aktualnie stosowane w naszych produktach zgodnie z wiedzą, która posiadamy nie były testowane na zwierzętach. Z informacji otrzymanych z Działu Rozwoju wynika iż do produkcji naszych kosmetyków nie używamy produktów pochodzenia zwierzęcego. Głównie korzystamy z naturalnych produktów roślinnych lub ich chemicznych modyfikacji, oraz syntetyzowanych chemicznie substancji.